top of page

About me

קצת עליי

IMG_4059.heic

Hi There

הי לך,

אני אדווה רויז, נשואה לארי ואמא לשלושת המאפים הכי טובים שלי רוני, אורי ונטע.

אני חיה ונושמת בצקים, בלילה אני חולמת מתכונים ובבוקר אני מגשימה אותם.

אני מתרגשת כל פעם מחדש מכל בצק שתופח, ממאפה מבעבע בתנור ומכל מנת אירוח חדשה. ואני משתדלת שבבית תמיד יהיה ריח של אפיה, כי אין ריח יותר טוב מזה!

הכל התחיל מגיל 8 אני זוכרת את עצמי צמודה לאמא שלי במטבח, אם ילדים מעדיפים לשחק בחדר משחקים אני תמיד העדפתי לשחק במטבח, מאז ומתמיד הוא היה המקום הטבעי שלי.

ארוחות שישי בבית שגדלתי בו אלה תמיד ארוחות חג, כשאורחים היו מתקשרים מהדרך לשאול אם אפשר לקפוץ לקפה, השיחה עוד לא היתה מסתיימת והשולחן כבר היה ערוך ועמוס בדברים טובים, הצלחתם להבין את הבית שגדלתי בו? כזה שמארח תמיד, בשפע ובכייף הכי גדול.

 

וככה כמו שגדלתי התבגרתי להיות כזאת שבכל רגע פנוי נכנסת למטבח, אצלי המפגשים תמיד סביב אוכל  ואני כזאת שמתארחת בידיים מלאות.

לי ולכל הסובבים אותי היה ברור שאני חייבת לעסוק במשהו שקשור לעולם המטבח, ובאופן מפתיע דווקא נרשמתי ללימודי הנדסת מערכות מידע באוניברסיטת בן גוריון. לקראת סיום שנה א' קיבלתי זימון לתוכנית בישול, באודישן הראשון כבר הודיעו לי שהתקבלתי, אקצר ואספר שניצחתי! בעיקר בזכות האירוח המיוחד שלי, הבצקים שלי שלא האמינו שאני, שהייתי המשתתפת הכי צעירה, הכנתי את הבצק. זכיתי בחופשה קולינרית מטורפת לטוסקנה.

מפה לשם סיימתי את לימודי ההנדסה ,יש תעודה ממוסגרת אצל אמא ואבא בבית , קריירה שמתחילה להתפתח בהייטק עד ש…

החברות הכי טובות שלי שרגילות שנים לטעום ממעשה ידי ולהיות הראשונות לקבל תמונות של ארוחות החג מבקשות ממני שאני ואמא שלי נלמד אותן כמה מהמתכונים הכי מוצלחים שלנו.

אנחנו נענות לבקשה ומרימות ערב מדהים שבו אפינו, טעמנו, שתינו וכמובן ששיתפנו הכל באינסטגרם. הפניות והבקשות לסדנאות התחילו, כשבכלל לא דמיינו שהדבר הזה יהפוך לטירוף ובזכות הפרגונים שעוברים מפה לאוזן וכוחה של הרשת סדנה הביאה עוד סדנה ועוד סדנה ועוד סדנה...

 

בהתחלה שילבתי בין כל העולמות, אמא במשרה מלאה, הייטק בבוקר, סדנאות בערב , הריון מתקדם.... איך עשיתי את כל זה?

כשאני מסתכלת לאחור זה נראה לי בלתי אפשרי אבל זה מוכיח שכשעושים משהו שאוהבים גם השמיים הם לא הגבול.

ככה עברו להם 3 שנים עד שהבנתי שמספיק, מצאתי את המקום שלי שרק בו אני רוצה להיות, עזבתי את ההייטק והתמסרתי לסדנאות שהן אהובות ליבי.

IMG_0272.jpg
IMG_4587.jpg

My Style
My Workshops

Workshops

קצת על הסדנאות שלי

האהבה והתשוקה שלי מתכנסים למקום אחד - הסדנאות שלי, בהן נלמד, נרדד, נעצב, נרגיש, נאכל ובעיקר נהנה יחד.

בסדנה שלי אתם תחוו חוויה מלאה ברגש, צחוק, הנאה וכייף גדול , תרכשו ידע חדש ותתמלאו בחשק מטורף לרוץ למטבח כדי לאפות, לבשל ולפנק את היקרים לכם, ולהזמין את כל האהובים עליכם לטעום ממעשה ידיכם.

מהסדנה תצאו עם ידע חדש, חוברת מתכונים ובעיקר חוויה אחד גדולה ומיוחדת.

משך הסדנה כ-3.5 שעות, הסדנה מתקיימת בבית שלי בבאר שבע.

My Workshops

הסדנאות שלי

המשפט שחוזר על עצמו בסדנאות שלי הכי הרבה הוא "לא ידעתי כמה זה פשוט" או ״כשאת עושה את זה, זה נראה ממש קל״. כשתגיעו אליי אתם תבינו כמה המטבח הוא מקום שיכול להיות פשוט וקל.

בשבילי כל סדנה היא חווית אירוח שאני מעניקה לכם ממני. כשתכנסו לבית שלי יחכו לכם לחמים חמים שיצאו זה עתה מהתנור בליווי מטבלים שהוכנו על ידי, נמשיך לסדנה שלנו שבמהלכה נשלב למידה והתנסות בעבודה עם בצקים בחלק הראשון אלמד אתכם איך מכינים את הבצק המושלם, נרדד ונעצב מאפים שונים ותוך כדי התנסות תקבלו טיפים לעבודה מדויקת במטבח הביתי שלכם. בחלק השני נעבור כולנו לשולחן גדול וערוך שאליו יוגשו מנות מדהימות מפוצצות בטעמים וכמובן המנות והמאפים שהכנו יחד. 

Recipes

מתכונים

My Heart
My Passion
My Recipes

Recipes

קצת על המתכונים שלי

אני מאוד אוהבת לצלם את כל מה שאני מכינה, זאת הדרך שלי ללמד ולהסביר לכל הקרובים שלי את אופן ההכנה והתוצאה הסופית. 

זה גם ידוע שאנחנו אוכלים עם העינים וזו הסיבה שאוכל אבל אתם יודעים מה באמת הכיף הכי גדול במתכונים? שאתם מכינים אותם! 

bottom of page